Ognisko Pracy Pozaszkolnej

Szczeciński Chór Chłopięcy Słowiki

Biuletyn Informacji Publicznej 'Słowików' ePUAP 'Słowików'

Wznowienie zajęć

Szczeciński Chór Chłopięcy "Słowiki" z dniem 25 maja 2020 powrócił do swoich zajęć. Próby są prowadzone tylko w grupach głosowych (do 12) osób. Przygotowujemy nowy program i czekamy na lepsze czasy, a przede wszystkim na możliwość koncertowania.

Słowiki zdobyły Bydgoszcz

Złoty Kamerton (94,6 pkt), Puchar i Nagroda Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Nagroda ZAiKS oraz nominacja chóru do przyszłorocznego turnieju "Legnica Cantat" - to dorobek Szczecińskiego Chóru Chłopięcego "Słowiki" z 39 Ogólnopolskiego Konkursu Chorów, A Cappella Dzieci i Młodzieży, który odbył się w dniach 18 - 20 października 2019 w Bydgoszczy.

Złote "Słowiki" we Włoszech

W dniach 18 - 23 września 2019 Szczeciński Chór Chłopięcy "Słowiki przebywał we Włoszech i uczestniczył w XIII Międzynarodowym Konkursie Chórów w Rimini.

Grand Prix Szczecińskich Słowików

W dniach 12-14 kwietnia 2019 roku w Szczecinie odbył się Międzynarodowy Szczeciński Festiwal Muzyki Pasyjnej. Wystąpiło 20 chórów z Polski i Białorusi. Szczeciński Chór Chłopięcy "Słowiki" jako jedyny z uczestników wystąpił w 2 kategoriach, wykonując 2 różne programy.

Szczecińskie Słowiki kolędują

W najbliższą sobotę, 29 grudnia Szczeciński Chór Chłopięcy "Słowiki" pod dyrekcją Grzegorza Handke wystąpi z Koncertem Kolęd w kościele p/w Matki Boskiej Ostrobramskiej w Szczecinie (Żelechowo). Całość rozpocznie się Mszą św. o godz. 17,00.