Ognisko Pracy Pozaszkolnej

Szczeciński Chór Chłopięcy Słowiki

Biuletyn Informacji Publicznej 'Słowików' ePUAP 'Słowików'

Szczeciński Chór Chłopięcy "Słowiki" - film promocyjny

Ognisko Pracy Pozaszkolnej Szczeciński Chór Chłopięcy "Słowiki" zaprasza wszystkich chłopców od 5 r. życia na bezpłatne zajęcia. »


Zaproszenie

Zaproszenie na bezpłatne zajęcia »


Koncert jubileuszowy

11 czerwca 2022 Szczeciński Chór Chłopięcy "Słowiki" zaprasza na koncert jubileuszowy 60-lecia swojego istnienia. »


Złoto dla Słowików

W dniach 8 - 10 kwietnia 2022 w Szczecinie odbył się Międzynarodowy Festiwal Muzyki Sakralno-Pasyjnej. Szczeciński Chór Chłopięcy "Słowiki" zdobył w nim Złoty i Srebrny Dyplom, Statuetkę za zdobycie Złotego Pasma oraz Nagrodę Specjalną za najlepsze wykonanie utworu o tematyce pasyjnej. »


Szczecińskie Słowiki w Barczewie

W dniach 15-17.10.2021 Szczeciński Chór Chłopięcy "Słowiki" uczestniczył w XX Międzynarodowym Festiwalu Muzyki Chóralnej im. Feliksa Nowowiejskiego w Barczewie. »


Rekrutacja do "Słowików" na rok szkolny 2021/2022

W dniach 4-8 października 2021 w siedzibie Szczecińskiego Chóru Chłopięcego "Słowiki" odbędą się przesłuchania chłopców w wieku 6-10 lat w ramach rekrutacji na rok szkolny 2021/2022. Zapraszamy wszystkich chętnych. »


Wznowienie zajęć

Szczeciński Chór Chłopięcy "Słowiki" z dniem 25 maja 2020 powrócił do swoich zajęć. Próby są prowadzone tylko w grupach głosowych (do 12) osób. Przygotowujemy nowy program i czekamy na lepsze czasy, a przede wszystkim na możliwość koncertowania. »


Grand Prix Szczecińskich Słowików

W dniach 12-14 kwietnia 2019 roku w Szczecinie odbył się Międzynarodowy Szczeciński Festiwal Muzyki Pasyjnej. Wystąpiło 20 chórów z Polski i Białorusi. Szczeciński Chór Chłopięcy "Słowiki" jako jedyny z uczestników wystąpił w 2 kategoriach, wykonując 2 różne programy. »


Słowiki zdobyły Bydgoszcz

Złoty Kamerton (94,6 pkt), Puchar i Nagroda Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Nagroda ZAiKS oraz nominacja chóru do przyszłorocznego turnieju "Legnica Cantat" - to dorobek Szczecińskiego Chóru Chłopięcego "Słowiki" z 39 Ogólnopolskiego Konkursu Chorów, A Cappella Dzieci i Młodzieży, który odbył się w dniach 18 - 20 października 2019 w Bydgoszczy. »


Złote "Słowiki" we Włoszech

W dniach 18 - 23 września 2019 Szczeciński Chór Chłopięcy "Słowiki przebywał we Włoszech i uczestniczył w XIII Międzynarodowym Konkursie Chórów w Rimini. »